Харківські поліцейські здали кров для постраждалих у ДТП

Сдай кров – врятуй життя. Сьогодні харківські патрульні прийшли до пункту здачі крові, щоб стати донорами для постраждалих у ДТП. Хочуть не лише допомогти тим, хто опинився у біді, а й привернути увагу суспільства до наслідків дорожніх аварій.

патрульни кров

Патрульні здали кров для постраждалих у ДТП. Донорами поліцейські стали у рамках тижневої акції “Безпека дорожнього руху” . Правоохоронці кажуть, вони відповідальні не тільки за патрулювання вулиць, а за збереження людських життів та надання посильної допомоги тим, хто її потребує.

Олександр Мірошниченко – поліцейський сектору реагування патрульної поліції

Часто – густо ДТП происходит, по моему мнению, из-за привышения скорости. Ведем надзор за дорожным движением, профилактическую деятельность с водителями, что бы не нарушали, вели себя нормально, ни в коем случае не употребляли спиртные напитки.

У подібних акціях старший лейтенант поліції Олег Холін бере участь не вперше. Йому часто доводиться бачити наслідки дорожньо – транспортних пригод та людей, що в них постраждали. Тому необхідність здавати кров розуміє, як ніхто інший. А ще, каже, це корисно і для власного організму.

Олег Холін – інспектор сектору реагування патрульної поліції

Услышал буквально позавчера от командира, что в городе Харькове проходит добровольная сдача крови для учасников АТО, жертв ДТП, роддомов и решил, как бы, добровольно. И тем более нужно сдавать кровь. Доктора говорят, что раз в год человеку надо сдавать кровь.

На станції переливання крові підтримують ініціативу поліцейських, адже необхідно щоденно поповнювати запаси, а жертви ДТП – одні з тих, хто потребує багато донорської крові.

Юрій Верховенко – завідувач відділу комплектування донорських кадрів Харківського обласного центру служби крові

Мы активно сотрудничаем с нашими полицейскими и комплектуем из них штат активных кадровых доноров плазмы. Кровь от таких людей более востребована. Это люди которые имеют определенную мотивацию, это люди сдающие кровь безвозмездно. Они не заинтересованны в том, что бы скрыть какие – то проблемы со своим здоровьем.

Заради порятунку людських життів правоохоронці та центр служби крові співпрацюють вже не вперше, та, як кажуть лікарі та поліцейські – не востаннє. Стати донором може кожен громадянин України, віком від вісімнадцяти до шістдесяти років, який має вагу не меншу за п’ятдесят кілограмів та артеріальний тиск не менший ніж дев’яносто на шістдесят. А найголовніше – у донора не може бути ніяких інфекційних чи хронічних захворювань, а також тимчасових протипоказань.

Юлія Котелевська