Харківські поліцейські затримали небезпечну банду, яка займалась збройними пограбуваннями

Харківські поліцейські затримали небезпечну банду, яка займалась збройними пограбуваннями не лише на Харківщині, а в інших регіонах України. До складу злочинного угрупування входили 6 осіб віком від 20 до 47 років. Ватажком банди був 42-річний уродженець Донеччини, добре відомий в кримінальних колах. У 90-х був засуджений на 15 років за вбивство двох співробітників поліції, а вийшовши на свободу – зібрав нову банду злочинців. В поле зору полісменів злочинці потрапили взимку цього року.

Олександр Глущенко, т.в.о. заступника начальника Управління карного розшуку

Преступники ворвались в дом, завладели имуществом потерпевших, связали их, все это происходило на глазах у детей. После чего скрылись. В ходе проведения оперативных мероприятий данная группа разрабатывалась оперативниками в течении полугода, последний – задержанный. В ходе обысковых мероприятий было изъято огнестрельное оружие, а именно два пистолета Макарова, также золотые изделия и вещественные доказательства по делу.

Відкрито кримінальне провадження за статею – розбій. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до15 років із конфіскацією майна. Зловмисники також відпрацьовуються на причетність до аналогічних злочинів по всій країні. Поки що банду обвинувачують в скоєнні двох злочинів.