Харківське студенство долучилось до гри-вишколу “Я – українець”

“Я-Українець! ” – назва обласної гри-вишколу, що відбулась у Харкові. Її організатори прагнуть, щоб молоді українці були справжніми патріотами.

гра вишкіл
У Харкові відбулась перша обласна гра-вишкіл “Я-Українець”. 100 студентів з 10-ти вишів Харківщини зібрались на базі табору “Ромашка”, аби продемонструвати наскільки вони пишаються тим, що українці. У програмі табору –  кілька інтерактивних локацій. Ось тут молодь випробувала свої сили в ролі рятувальників.

Віталій, студент ХДАФК

Форму одеть для начинающих – это сложно,посмотрим,что будет дальше проходить.

А на тематичному майданчику “Нащадки вільних” учасники команди намагались витіснити команду супротивника зі своєї території.

Валерія Рекало, студентка ХГПА

Мне очень нравится, я вообще люблю такое,мне нравится,что этим дальше занимаются, а не просто оставляют где-то забытым, это продолжение, это классно, вечная память.

У рамках змагань перевірили і знання молоді з історії України – наприклад, командам довелось пригадувати, як у козаків називався перший кулемет.

Студенти випробували себе і на інших майданчиках, таких як – “Здорова молодь-здорова нація”, “Тактична медицина”, “Міцна нація”, “Арт-майстерня”, “Відун” та “Патріотичне інтерв’ю”. Переможцями стали три команди.

Світлана Ситник,президент ХОМГО “Харківський центр волонтерів”

В нас загалом ціль – це виховання,сприяння вихованню патріотичної молоді, знання, які хлопці і дівчата отримають необхідні і це єднання, соціальне партнерство і вищих навчальниих закладів, громадськості і органів влади.

Олег Посохов, член Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ХОДА

Заходи, які зараз проводяться дуже важливі тому як 20 років політика держави у вихованні молоді з патріотизму була провалена. Зараз патріотизм – це не просто данина моди, це необхідність для існування держави, томущо Україна буде тоді, коли всі українці будуть усвідомлювати себе українцями.

Учасники змагань мали можливість  познайомитись з музичним інструментом козаків – бандурою.

Віталій Мороз, мандрівний бандурист

Шкода, але завдяки тому, що у нас є військові дії, у нас люди проходять з війни і вони є на сьогонішній день тим збудником виховання молоді,а дже вони своїм дітям показують, що не треба спати, а треба уже жити в тому козацькому ритмі тому, що завдяки волонтерам, козацьким сотням відбулись перші зііткнення і преші перемоги наших вояків.

Такі заходи, що сприятимуть розвитку патріотичного виховання триватимуть і надалі, запевнили чиновники. У жовтні у Харкові відбудеться 3-денна всеукраїнська акція “Покрова Героїв”. У ппрограмі – екскурсії, вшанування героїв,  усе, аби молодь України виховувалась у дусі патріотизму.

Ірина Клименко