Харківська студентка організувала фестиваль, щоб врятувати життя брата (відео)

300 тис.грн. – таку суму треба зібрати родині харківського школяра Антона Радіонова до Нового року. У хлопця – рак. Сума піде на його лікування в київському онкологічному центрі. Сестра Антона, студентка Валерія, вже рік разом із друзями проводить різноманітні заходи, аби зібрати гроші на лікування брата.

Антон

У дворі педагогічного університету імені Сковороди гамірно. Це студенти вишу проводять фестиваль “Сковорода-фест”. Хтось слухає майстер-клас, хтось продає тістечка, деякі грають на гітарах. На багатьох столах видно скриньки: головна мета фестивалю – зібрати гроші на лікування Антона Радіонова. Історію 15-річного школяра ми вже розповідали торік у вересні. Тоді для збору коштів на хіміотерапію та операцію Антонові його сестра із друзями організувала концерт-ярмарок. Нагадаємо: усе почалось минулої зими – після того як Антон послизнувся на кризі та впав. Лікарі довго не могли виявити, до чого призвело те падіння.

Валерія Радіонова, сестра Антона

Дуже довго шукали – не могли знайти. Дуже довго було, що в нього просто температура піднімалася, коли він робив фізичні вправи. А тоді все-таки, коли ми робили друге коло по лікарях, визначили, що все-таки рак, усе-таки саркома Юнга.

Тривалий час рідні не говорили Антонові про його діагноз, але згодом він сам про все дізнався – прочитав про хворобу в Інтернеті. Порівняно з початком лікування, розповідає сестра Антона, є великий прогрес. Спершу було зроблено кілька хіміотерапій, після того – 2 операції: Антонові видалили ребро та пересадили гомілкову кістку.

Валерія Радіонова, сестра Антона

Зараз він лежить у лікарні, там же – у онкологічному центрі. Забинтований, тобто в гіпсі повністю. От (показує) – по груди він у гіпсі понвістю лежить.

Хлопцеві залишається зробити ще кілька хімій і нарешті високодозну терапію . Усі необхідні витрати в їхній сім’ї пораховано, каже сестра Антона. Орієнтовна сума для закінчення лікування – 300 тис.грн.

Валерія Радіонова, сестра Антона

Там 200 тис. йде на лікарню, на забезпечення, тому що там він має лежати в окремому боксі, прозорому – щоб не було ніяких ні мікробів, нічого. Тому що високодозна хімія – це те, від чого він сильно постраждає, буде важко боротися з додатковим навантаженням. На це 200 тис. І ще 100 тис., у валюті, потрібно буде купити ліки для високодозної хімії.

Фестиваль у педагогічному університеті – не перший захід, влаштований для допомоги Антонові. До цього проводились благодійний аукціон, аукціон побачень, імпровізаційний театр тощо. Сьогоднішній фестиваль – розширена версія торішнього концерту-ярмарку.

Валерія Радіонова, сестра Антона

На фесті в нас відбувається дуже багато всього. У нас отам фуд-корт, тобто там можна придбати їжу, напої, желе, у нас діють майстер-класи, можна ліпити з пластиліну, робитимакіяж, наліпки, є пісочна анамація. Можна купувати собі книги, робити поробки. Зараз у нас відбувається розіграш призів від наших спонсорів.

На фестиваль прийшли й Антонові друзі. Марія, шкільна подруга хлопця, каже, що знає його як оптиміста й людину, якій не подобається, коли її жаліють. Торік усією школою вони зібрали для Антона деякі гроші.

Марія, шкільна подруга Антона

Коли в нас у школі було перше вересня, ми всією школою відмовилися від квітів і віддали їх на лікування Антона. І взгалі ми часто переписуємось, я йому на день народження.робила ролик із його фотографіями.

Валерія підтверджує слова про бойовий настрій брата. Із самого початку вона всім забороняла жаліти Антона, і, каже, це позитивно вплинуло на його самопочуття.

Валерія Радіонова, сестра Антона

Він готовий далі планувати своє життя, він уже продумує, ким він хоче бути, де він вчитиметься. Тому що скоро він закінчить школу, через рік, два. Тому що він дорослий хлопець, якому треба далі розвиватися.

Крім самотужки зібраних коштів, сім’я Радіонових отримує певну допомогу від фонду при лікарні, у якій лежить Антон. Проте цього не вистачає. Незважаючи на 4-ту стадію хвороби, шанси на одужання в хлопця є. Йому пощастило: зараження поширилось не на весь організм, а лише на деякі кістки. Допомогти вилікувати Антона Радіонова можуть усі небайдужі.

Карта ПриватБанка 5168757306606486

Контактні телефони

Радіонова Любов (мама Антона) – 0974623865

Радіонова Валерія(сестра Антона) – 0632836414  

 

Дмитро Гребінник

.