Харківська поліцейська Олена Брюгген стала двократною чемпіонкою Європи з пауерліфтінгу

Оперуповноважена Немишлянського відділу поліції старший лейтенант поліції Олена Брюгген виборола золото у 2-х категоріях змагань та посіла почесні перші місця в Чемпіонаті Європи з окремих вправ пауерліфтінгу. Про це повідомили в обл.управлінні Нацполіції.

чемпионка2

Олена Брюгген успішно змагалась у становій тязі, подолавши штангу вагою 122,5 кг, та у жимі лежачи змогла вижати 57,5 кг. Змагання проводились за правилами Української Бездопінгової Федерації Пауерліфтінгу.
Нагадаємо, цьогоріч у липні на Чемпіонаті України дівчина подолала вагу у 100 кг та, не зважаючи на дебют, посіла перше місце. Розпочавши свою спортивну кар’єру з пауерліфтінгу у грудні 2016-го року, днями вона виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.
Крім того, Олена має червоний пояс з тхеквондо, є майстром спорту з боксу та кікбоксингу, багато разів брала участь у змаганнях серед співробітників правоохоронних органів, у 2010 році увійшла в трійку кращих за професією, у 2013 та 2016 роках посіла І місце в дуельній стрільбі та здобула першість зі стрільби з вогнепальної зброї серед жінок. Зараз увага дівчини сконцентрована на бодібілдингу та пауерліфтінгу, для неї це новий горизонт для досягнень.
“Я дуже вдячна двом своїм тренерам Олександру Мікуленку та Олегу Піскуну, які займалися моєю підготовкою, повірили в мене та всіляко підтримували, своїм рідним та близьким, і всі, хто підтримує моє захоплення спортом”, -всказала Олена.