Харківська фабрика-кухня дитячого харчування відкрила новий цех

На Міський молочній фабриці-кухні дитячого харчування відкрили новий цех і збільшили асортимент продукції. Про це сьогодні, 7-го вересня, повідомив директор міського департаменту охорони здоров’я Юрій Сороколат.

молочна кухня

За словами директора КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» Євгена Антипова, щоб запустити нові лінії продукції на нових виробничих площах, знадобилося кілька років. Так, в цеху площею 2 тис. кв. м був зроблений ремонт і встановлено сучасне обладнання, були закуплені нові автомобілі для транспортування продукції.

«У новому цеху виробляється дитяче харчування, не пов’язане з молоком. Молочна продукція випускається, як і раніше, на підприємстві по вул. Механізаторській, 13. У це ж приміщення ми перенесли виробництво компотів і киселів, щоб там звільнити виробничі площі для збільшення випуску молочної продукції», – розповів Антипов.

Нині у новому цеху фабрики-кухні випускають 4 нових види киселю (з полуниці, абрикоса, вишні, малини та чорниці), два види йогурту (з обліпихою і малиною і чорницею) та компоти.

«Наша продукція відрізняється від іншої дитячої продукції насамперед інгредієнтним складом – це молоко вищого сорту з екологічно чистої сировинної зони, закваски та бактеріальні культури високої якості, які ми отримуємо з Німеччини і Франції. Наприклад, наші йогурти – вони з фруктовими наповнювачами, але в них немає ароматизаторів, барвників і підсолоджувачів. Це свіжі ягоди, які ми самі варимо», – розповіла заступник директора з якості безпеки підприємства Людмила Лобойко.

Довідково:

Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування випускає 21 вид продукції. До кінця цього року на підприємстві планують запустити у виробництво ще чотири різновиди фруктових і овочевих пюре, а також чотири види каші. Крім того, в 2018 році на підприємстві планують почати виробництво м’ясних пюре, які сьогодні в Україні не випускаються.

Щодня на підприємстві виробляється близько 26 тис. одиниць продукції, яку отримують близько 15 тис. дітей. Понад 500 дітей з малозабезпечених сімей отримують дитяче харчування безкоштовно за рахунок коштів міського бюджету. Готову продукцію фабрики-кухні доставляють на 110 роздавальних пунктів в Харкові і Харківській області (82 в місті і 28 в області).