Харківська дитяча фабрика-кухня готується до випуску нової продукції

На Міський молочній фабриці-кухні дитячого харчування з вересня почнеться випуск нових продуктів харчування.

дитяча кухня

Цієї осені на фабриці почнуть виробництво каш для дітей від 6 місяців. Про це  повідомила заст. директора Людмила Лобойко,

«У нас в планах виробництво чотирьох видів каші: манна – для діток з 6 місяців, рисова молочна каша, гречана і вівсяна. Цих каш чекають вже давно, і з 1 вересня ми їх будемо випускати. Також ми плануємо розширити асортимент з випуску йогурту: додасться ще 10 найменувань», – розповіла Людмила Лобойко.

Крім того, на сьогоднішній день фабрика-кухня випускає чотири нових види киселю (з полуниці, абрикоса, вишні, малини та чорниці), а також два види йогурту (з обліпихою і малиною і чорницею).

За словами Людмили Лобойко, для запуску нових ліній на підприємстві зроблено капітальний ремонт і встановлено нове обладнання.

«Все це неможливо було б без підтримки Харківської міської ради. За 2016 рік та перше півріччя 2017 роки нам було виділено близько 7 мільйонів гривень, завдяки яким ми запустили нові виробничі площі й закупили автомобілі для доставки продукції», – зазначила заступник директора підприємства.

Загалом Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування випускає 21 вид продукції. До кінця цього року на підприємстві планують запустити у виробництво ще чотири різновиди фруктових і овочевих пюре.

Нагадаємо, продукцію КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» щодня отримують близько 15,5 тис. дітей, в тому числі понад 500 дітей з малозабезпечених сімей. Готову продукцію фабрики-кухні доставляють на 110 роздавальних пунктів в Харкові і Харківській області (82 в місті й 28 в області).