«Харківміськгаз» збільшив перелік адрес прийому споживачів

З 1-го листопада ПАТ «Харківміськгаз» вестиме прийом споживачів в адміністративній будівлі і територіальних підрозділах підприємства.

харьковгаз

Центр обслуговування клієнтів ПАТ «Харківміськгаз» продовжить прийом споживачів Харкова за адресою: наб. Гімназійна, 18-а.

З питань ремонту, профілактики, підключення, відключення газових приладів і заміни газової плити також можна звертатися за адресами:

– пр. Гагаріна, 172 (в Південному відділенні служби експлуатації систем газопостачання) – для жителів Новобаварського, Слобідського та Основ’янського районів;
– вул. Плеханівська, 126 (в Північному відділенні служби експлуатації систем газопостачання) – для споживачів Шевченківського, Київського і Холодногірського районів;
– пр. Індустріальний, 16 (в Східному відділенні служби експлуатації систем газопостачання) – для жителів Московського, Немишлянського і Індустріального районів.

Крім того, з питань установки, перенесення і заміни побутового лічильника газу із застосуванням зварювальних робіт, демонтажу, заміни газового обладнання та газопроводу, а також відрізки від системи газопостачання можна звертатися за адресою: вул. Москалівська, 57/59 в ділянку аварійно-відновлювальних робіт та врізки; з питань приєднання до газових мереж, реконструкції системи газопостачання, погодженням зйомки, не пов’язаної з розвитком будівництва і відновленням виконавчо-технічної документації – у виробничо-технічний відділ.

Графік прийому споживачів: понеділок – четвер з 9:00 до 17:00, п’ятниця – з 9:00 до 15:45. Субота, неділя – вихідні.

За матеріалами сайту мерії