Харків у новому ракурсі – фотовиставка у парку Горького

Традиційна виставка світлин до Дня міста відкриється завтра, 19-го серпня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

фотовиста

Фотовиставка розташовуватиметься на алеї парку навпроти колеса огляду. На виставці, до якої увійшло понад сто світлин, представлять не тільки фотосвітлини міста, а й усього Харківського регіону.

Так, до річниці визволення Харкова на виставці презентують нові придбання авторів – світлини міста 1942-1943 років. Це нові ракурси центральних вулиць міста, які і раніше фігурували на стендах, а також унікальні знімки тих місць, які раніше не були представлені ні в фотоальбомах, ні на попередніх виставках.

Крім того, як підкреслив співорганізатор і автор проекту Габріел Михайлов, частина фотовиставки – це відображення фотоальбому «Дивовижна земля Харківська», який був презентований торік і куди увійшли знімки з різних куточків Харківської області.

За словами харківського фотохудожника, співорганізатора виставки і автора багатьох сучасних знімків Харкова Володимира Бисова, на виставці покажуть різноманітність і красу ландшафтів Харківської області –  піщані бархани в районі села Кочеток, пейзажі в околицях села Тимченки, старовинний Шарівський замок, а також красу Наталівки, Ізюма, Чугуєва.

Відкриття фотовиставки – о 15:30. Виставка працюватиме до 10-го вересня.

За матеріалами сайту мерії