Керівництво Краснокутської поліції відсторонили від роботи за приховуванння інформації про вбивство 15-річної школярки

Начальник обл.управління Національної поліції Анатолій Дмитрієв відсторонив від займаних посад усе керівництво Краснокутського відділення поліції. Про це Дмитрієв повідовмив на своїй сторінці у соцмережах.

За словами Дмитрієва, минулої п’ятниці правоохоронці з Краснокутщини відрапортували йому про оперативне розкриття жахливого злочину – вбивства та зґвалтування 15-річної місцевої жительки. Натомість, виявилось, що працівники Краснокутської поліції ввели керівництво  в оману та намагались приховати реальні деталі та учасників тяжкого кримінального правопорушення.

“Моя реакція на подібні дії моїх підлеглих рішуча та безкомпромісна. Якщо провина працівників Краснокутської поліції буде доведена, їх чекає безальтернативне звільнення з лав поліції. В новій структурі їм не місце”, – написав Дмитрієв. Він запевнив жителів Краснокутщини, що розслідування цього злочину буде проведено ретельно та об’єктивно з урахуванням усіх подробиць трагедії, свідчень очевидців та результатів експертиз. Усі причетні до цього звірячого вчинку понесуть заслужене покарання. Відповідальність чекає і правоохоронців, які виявили халатність по відношенню до службових обов’язків, – додав начальник обл.управління Національної поліції.