ЮНІСЕФ підписав угоду з Урядом України

Заради найменших українців. Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо та віце-прем’єр Сергій Тігіпко підписали угоду , відповідно до якої найближчі 5 років дитячий фонд ООН працюватиме в Україні.

За словами Тігіпка ,  державні пріоритети України та головні засади діяльності ЮНІСЕФ однакові – захист прав дитини. Окрім того, Україна зацікавлена у неабиякому досвіді, що його набули співробітники ЮНІСЕФ, здійснюючи кілька десятків років гуманітарні та соціальні проекти у всьому світі.

Сергій Тігіпко віце-прем’єр міністр України

дуже радий, що , по-перше ЮНІСЕФ працює і дуже ефективно працює в Україні. Дуже важливо , що широкий спектр вирішення проблем, які сьогодні турбують наших дітей , від безпритульності доп роблем, які виникають у мам – віч-інфікованих
Прийомна родина, опікунство чи то всиновлення мають назавжди замінити сиротинці – це ще одна спільна мета українського уряду на ЮНІСЕФ.

Юкіе Мокуо голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні
але ми сподіваємось , що наша увага буде зосереджена не лише на дітях сиротах, а й на інших категоріях уразливих дітей – це діти з особливими потребами , вуличні діти , діти з віл-позитивним статусом та інші категорії уразливих дітей

В ЮНІСЕФ певні – здорові та щасливі діти – запорука успішного майбуття демократичної країни, де людина – найвища цінність. Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні відзначила високий рівень  зобов’язань , що їх взяв на себе нинішній український уряд у справі захисту прав дітей та подякувала за сприяння в роботі.