Юлія Тимошенко знову відмовилась від медогляду (відео)

 

Лікувальний масаж та фізкультура – такими залишаються рекомендації лікарів для Юлії Тимошенко. За словами медиків, наразі вона скаржиться на біль у кінцівках. Точнішої інформації лікарі не мають – адже напередодні віп-ув’язнена вкотре відмовилась від медогляду.

Травматолог, нейрохірург, невропатолог та терапевт – такі лікарі напередодні відвідали Юлію Тимошенко у Качанівській колонії. Від медогляду екс-прем’єрка відмовилась, так само як і від лікування, призначеного комісією МОЗ. З усіх лікувальних процедур екс-прем’єрка погодилася тільки на масаж – його робить особистий масажист віп-ув’язненої. За словами медиків, наразі Юлії Тимошенко необхідно більше рухатись та займатись лікувальною фізкультурою.

Галина Сіроштан, заступник голови комісії МОЗ

Все-таки рекомендуємо Юлії Володимірвні розширити об’єм руху, тому що таке дуже тривале перебування у ліжку. Також не рекомендуються ані милиці, ані ходунки.

Вже вкотре комісію МОЗ до екс-прем’єрки запрошує керівництво колонії, бо на них покладено особисту відповідальність за здоров’я кожної ув’язненої.

Іван Первушкін, начальник Качанівської колонії

Я персонально отвечаю за здоровье каждого, в том числе и Юлии Владимировны. Мы приглашаем специалистов, разные специалисты – насколько я знаю, больше 20 только из Харьковской области, также и из Киева приезжали.

Начальник Качанівської колонії висловив сподівання, що врешті-решт віп-ув’язнена погодиться пройти медогляд, і повідомив, що зараз Тимошенко пересувається кімнатою за допомогою сокамерниці .

Анастасія Горєлкіна

 
httpv://youtu.be/7WEZk5K7V2s