Юлія Тимошенко ознайомилася із діагнозами, що їх поставили іноземні лікарі (оновлено)

Після трьох днів медичного обстеження- канадські медики зробили висновки, та передали їх у конверті особисто до рук екс-прем’єрки. Після ознайомлення леді Ю, офіційно підписала згоду на лікування.

 

Результати медичного обстеження іноземних лікарів-відомі! Про те не всім, а тільки самій екс-прем’єрці та її особистому лікарю з Качанівської колонії. Канадські медики – так само як і німецькі колеги, передали висновки у закритому конверті особисто до рук Юлії Тимошенко та залишили Україну.

Раїса Моісеєнко, перший заступник міністра охорони здоров’я України

Вони зайшли до камери, віддали той сами й конверт, Юлія Володимирівна особисто висновики лікарів відкрила при канадських лікарях, залишила у себе і після того як канадські лікарі пішли Юлія Володимирівна сказала, я буду особисто знайомитись із цією інформацією, буду визначатися ще.

Українські фахівці стверджують, іноземні колеги підтвердити розроблену українськими медиками тактику лікування колишньої екс-прем’єрки. Як діагноз так і методи лікування- залишаються конфіденційними. Зараз вона особисто підписала згоду на співпрацю з лікарями. Тож українські медики й надалі консультуватимуться з іноземними фахівцями. Німці ж пообіцяли передати спеціальну реабілітаційну програму. Доки здоров’я Юлії Тмошенко не дозволятиме – до виправних робіт її не залучатимуть. А камера, де зараз перебуває засуджена – набула нового статусу, соціально-психологічної служби.

Євген Бараш, перший заступник начальника управління державної пенітенціарної служби України

На сегодняшний день Юлия Тимошенко не работает, но кодекс уголовно-исправительный это предусматривает. Если есть какие-то медицинские противопоказания по поводу того, что Юлия Владимировна не может работать, тогда лечащий врач осматривает, применяет решение, выдает справку о том, что она не может работать.

Незабаром екс-прем’єрці повинні зробити рентген. А оскільки в колонії такого обладнання не має, цю процедуру робитимуть поза її межами.

 

Леся Кочержук