Ймовірність дострокових парламентських виборів існує-Віктор Янукович

Ймовірності дострокових парламентських виборів не виключає Президент України Віктор Янукович,  у разі якщо ситуацію у Верховній Раді не вдасться стабілізувати.
Віктор Янукович  Президент України
перш ніж починати цю процедуру, ми повинні вичерпати всі наші можливості. Повинні бути проведені переговори у фракціях між депутатами, безумовно, повинні бути переговори з керівниками фракцій опозиції і також з Головою Верховної Ради

Спілкуючись з керівниками парламентських фракцій Віктор Янукович сказав – головне завдання, аби парламент працював і надалі, рухаючись порядком денним.  Водночас, перемовини щодо спірних питань можуть тривати у перервах.

Віктор Янукович  Президент України
Я ніколи не втручався і не втручаюсь в роботу Верховної Ради, Але я зацікавлений в цілому в стабільності ситуації у країні. Тому я ніяких висновків зараз не хочу робити попередніх щодо процедури прийняття вчора закону про засади державної мовної політики

Щодо закону про мови, який , власне і став яблуком розбрату для нардепів , глава держави запевнив- забезпечить належну експертну оцінку документу.