ЄВРО, футбол та кумири. Футбольні баталії Єврочемпіонату очима юних футболістів

Ці хлопці мріяли хоч одним оком наживо побачити гуру європейського футболу Кріштіано Роналдо. Тепер тішаться тільки тим, що він побував хоч на харківській землі. Привілеї і недоліки збірних ЄВРО 2012 та остання надія на шанс української збірної ввійти до четвертьфіналу Єврочемпіонату від найбільших вболівальників футбольних перегонів.

 

Вони подумки мріють відстоювати честь збірної України. У своїх снах ці хлопці вже грають на полі стадіону Металіст. В реаліях – поки що відшліфовують основні технічні футбольні прийоми у юнацькій футбольній збірній “Динамо-Харків”. Досвіду не так багато, як у їхніх кумирів, про те критики до української збірної – не приховують.

Віктор Камінський, юний футболіст

Англия более техничная. Там много европейских играков, которые играют в европейских клубах звездных. Ну, а у Украины пока таких играков нет, но у Украины есть шансы выйти в четвертьфинал.

Олександр Жарков, воротар

В этом ЕВРО Украина очень сильная команда. Ну а вратарь у сборной Украины тоже довольно-таки мастерски играет и очень хорошо. Я думаю, что в финал выйдут Италия и Германия. Ну у меня нет, конечно, уверенности, что Украина сегодня победит с Англией. Но хочется чтоб они поборолись за победу.

Шевченко, Роналдо, Воронін, Мілевський. Ці футболісти – одні із найпопулярніших серед цих юнаків. Констатують, Єврочемпіонат в Україні – дає неабиякий досвід для молодого футболіста. Жодного футбольного двобою не пропускають. Кажуть, навіть переглядаючи матчі можна багато чого повчитися. Хоча, зізнаються, від персонального майстер-класу від Кріштіано Роналдо не відмовилися б.

Максим Лещенко, юний футболіст

Я бы, конечно, хотел бы поучиться в Криштиано Роналдо, у Пике, у Хави, как они играют, их таланту. Скорость, обводка, технические удары.

Декому по душі вправність нідерландського гравця Робсена.

Самір Алікберов, юний футболіст

Робсен быст и хитр. Он всех обводит. В матче с Португалией он там прошёл всех и дал передачу на Ван дер Ваарта, когда он забил гол.

Швидкість, сила, та психологічна підготовка, якої бракувало на попередньому матчі України-Франція. В сьогоднішньому поєдинку юні футболісти сподіваються на українську перемогу.

Сборная Украины – мы сегодня на тебя надеемся!

Леся Кочержук