Євро 2012 – по всій країні облаштовують фанзони , а в українських фанів може з'явитись профсвято

Футбол завдяки Євро в лідерах українскьих новин. З нагоди скористались  в національному олімпійському комітеті.

Там пропонують подарувати фанам профсвято і справляти його 21 липня. Водночас, Україна, Швеція та Німеччина  об’єднались , аби привчити українських малих до здорового способу життя. А ще по всій країні, в тому числі і в Севастополі , облаштовують зручні фан-зони.

День фаната, за словами Президента НОКу Сергія Бубки, не просто нове чергове свято. Це свято, якого не вистачало. Адже саме вболівальники підтримують збірні команди України та індивідуальних спортсменів під час змагань. А те, що такий день започатковують лише цього року – символічно. У 2012- му Україна приймає Євро чемпіонат з футболу, і вже в 60-те бере участь в Олімпійських іграх, які цього річ пройдуть в Лондоні.

Сергій Бубка президент НОКу
Но для этого, что бы был успех, бесспорно для спортсмена всегда важно, что бы был успех, что бы была поддержка, поддержка болельщиков, поддержка фанов, для которых они стараются, выступают и радуют своими успехами.

Таке свято має об’єднати усіх громадян України навколо спорту –  каже Сергій Бубка.  А також заохотить молодь вести активний і здоровий спосіб життя.

У всіх регіонах Україні в місцях масового відпочинку людей організовуються Фан-зони, де любителі футболу зможуть в режимі он-лайн спостерігати за спортивними баталіями. Наше місто не стало винятком. З 8 по 16 травня в дитячому містечку Лукомор’я буде проходити трансляція футбольних поєдинків Чемпіонату Європи. Тут створена одна з офіційних Фан-зон, де дозволений публічний показ матчів. За словами директора Лукомор’я, Миколи Помогалова, крім безпосередньо перегляду матчів, у першій половині дня для дітей будуть організовані конкурси, і активні ігри, в середині дня глядачів постараються радувати своїми виступами творчі колективи.Микола Помогалов зазначає, в еко-парку борються з курінням і алкоголізмом, особливо в молодіжному середовищі. Перегляд поєдинків не стане винятком із правил. Ніякого нікотину та міцних напоїв під час перегляду.