Євро-2012 довело-расизму в Україні немає. Віктор Янукович

Проведення  Чемпіонату Європи з футболу довело світові –  в Україні  відсутні расистські та ксенофобські настрої, – заявив  Віктор Янукович напередодні , під час засідання Громадської гуманітарної ради.

Віктор Янукович Президент України
Всі намагання дискредитувати Україну перед світовою спільнотою зазнали краху. Переконаний – багатотисячна армія вболівальників із різних куточків світу, представники інших культур і віросповідань були приємно вражені гостинністю наших громадян

Глава держави нагадав –  за час проведення Чемпіонату не зареєстровано жодного злочину на міжетнічному чи міжрелігійному ґрунті. Президент переконаний- толерантному ставленню варто навчати змалечку, і це, зокрема. клопіт освітян.  Загалом, щодо внеску держави в розбудову толерантного суспільства,Віктор Янукович сказав – галузь  міжнаціональних відносин не повинна фінансуватися за залишковим принципом. П’яти мільйонів гривень, що є на ці потреби в цьогорічному держбюджеті, вкрай мало. Водночас, є питання, вирішення яких в компетенції місцевих владників.
Віктор Янукович Президент України
наступна проблема. що є актуальною для повноцінної діяльності національно-культурних товариств.мова йде про високі ставки оренди приміщень, що використовуються громадськими організаціями національних меншин для своєї статутної діяльності Наразі, Україні потрібні Концепція державної етнонаціональної політики та Стратегія боротьби з дискримінацією.  За приклад навів закон про національні меншини – на час вого прийняття, двадцять років тому, документ був прогресивним- нині окремі його норми  потребують модернізації.Долучитись до обговорення концепції Янукович закликав учасників громадської ради.