Єдина квитанція на дві комунальні послуги – "Вода" та "Харківкомуночиствод" об'єднались (відео)

За воду та каналізацію харків’яни від листопада сплачуватимуть за єдиною квитанцією, що об’єднає обидва рахунки. Цим новації після об’єднання двох комунальних підприємств – “Вода” та “Харківкомуночистводу” – не обмежаться. Комунальники запевняють, користь буде неабияка. Насамперед, у якості послуг, що їх отримують городяни, та в оптимізації господарської діяльності новоспеченого комунального підприємства.

 

В об’єднанні сила, запевняє гендиректор “Харківкомуночистводу” Іван Корінько. Насамперед, йдеться про зручність споживачів.

Іван Корінько, генеральний директор КП “Харківкомуночиствод”

Чтобы харьковчане не имели неудобств. И вызовут и скажут, что нужно сделать . И если выехали канализационщики, а там течет вода, тоже самое. Они будут знать что нужно, как нужно, и вызовут тех специалистов, которые нужны. Ведь главное при любой ситуации, определиться – что происходит.

Саме “Харківкомуночиствод” – флагман у цьому об’єднанні. Підприємство взяло на себе фінансові зобов’язання іншого, в якого лишень борг за електрику – кілька десятків мільйонів гривень. Вже від листопада, харків’яни за воду та каналізацію платитимуть за єдиною квитанцією, що об’єднає обидва рахунки. Про підвищення тарифу поки не йдеться. Натомість, воно ймовірне. Нинішній тариф за воду покриває тільки половину собівартості виробництва послуги.

Іван Корінько, генеральний директор КП “Харківкомуночиствод”

Первого ноября, это уже будет один лицевой счет и единая квитанция. Решение о поднятии тарифов. Есть какие-то проблески, но ничего официального нет.

Іван Корінько розповів, з нового року “Харківкомуночиствод” перейменують. Новоспечена структура матиме назву «Харківміськводоканал». Наразі, донині Харків був єдиним містом в Україні, де водні та каналізаційні мережі обслуговували різні підприємства.

 

Єлизавета Дергачова

httpv://youtu.be/lWOWJB_Upnw