Якщо весілля посеред тижня – значить за календарем свято закоханих

Ну а для більшості харків’ян сьогоднішній день промайнув під знаком кохання. Навіть прикмета така є – якщо весілля посеред тижня – значить за календарем свято закоханих! 14 лютого почути у РАГСі – “від сьогодні ви чоловік і дружина” – особлива романтика. Деякі закохані так поспішають побратися саме в цей дивний день, що навіть святковий стіл ладні перенести на потім. Саме так зробив харківський телеведучий Микола Шлапак. Кожного ранку він розповідає харків’янам про погоду і для власного походу до РАГСу обрав перший день після морозів.

 

 

Єднання двох сердець обручками. Хвилююче і водночас – відповідально. Микола та Ольга переконані, їхній шлюб – на все життя. Сьогодні вони офіційно стали чоловіком і дружиною. Саме у такий спосіб молодята вирішили відсвяткувати свій перший спільний День Святого Валентина.

Микола Шлапак, наречений

 

14 лютого ми вирішили скріпити свій шлюб не тільки печатками й штампами в паспорт, а й тим , що день Валентина є днем всіх закоханих , і ми будемо робити все, щоб наше кохання, наша любов була скріплена усіма цими святами не тільки штампом в паспорті.

 

Микола та Ольга відчувають себе однолітками, хоча різниця у віці між ними сім років. У їхньому випадку дружина традиційно молодша, проте як сама жартує – це лише за паспортом. Натомість за словами працівників РАЦСу, вікова відстань між молодятами останніми роками побільшала. Цікаво, що наречена почасти і за паспортом значно “головніша” за чоловіка.

Ірина Бєлова, нач.Орджонікідзівського РАЦСу

 


Такая тенденция существует года три. Около того, два точно. Когда у нас невесты, ну ни на один ни на два старше чем жених. Допустим разница идет в лет восемь-десять.

 

Але вік коханню не перешкода. Останніми роками вийти заміж у 80, чи в 90 – вже не казка. Минулого року в одному з районів Харкова, відгуляли унікальне весілля. Їй за дев’яносто, йому п’ятдесят з гаком. Про те, кажуть у домі шлюбу, у такому віці і кохання сильніше і ставлення до самого обряду весілля серйозніше, бо це вже точно на все життя.

Ірина Бєлова, нач. Орджонікідзівського РАЦСу

 


Чем старше наши молодожёны, тем более красиво это идет в обряде. Для них имеет огромное значение. Сейчас для молодежи это тот же обряд не является очень важен для них, то люди старшего поколения для них это серьёзно.

 

 

Микола з Ольгою сьогодні довели власним прикладом – для молоді обряд весілля теж не легковажна справа. Свої підписи вони поставили із тверезою головою, справжніми почуттями і великими планами на спільне майбутнє. Натомість, гучне застілля молодята перенесли на вихідні. Сьогодні у них на часі лише кохання.

 

Леся Кочержук, Каріна Шелест