Як живуть верблюди у зоопарку

Верблюди в законі! Харківський зоопарк виграв суд із митницею. Нагадаємо: нещодавно з Росії привезли чотирьох верблюдів. Машини перетнули кордон в Луганську, потім поїхали до Харкова. Саме тут на митниці і виникли проблеми. На Харківщині верблюдам загрожувало дев’ятиденне очікування на митниці заради оформлення всіх документів. Вони могли просто околіти від морозу. Тим більше, що на митному контролі апартаменти для верблюдів не передбачені. На порятунок тваринам прийшли працівники зоопарку – мандрівників доправили у їхню нову домівку не чекаючи оформлення документів. Віднедавна тварин все-таки легалізували.

 

Олексій Кулаков, кореспондент

Чотирьом верблюдам, які приїхали до харківського зоопарку з Росії живеться добре. За короткий час, який вони провели тут – верблюдам навіть вдалося погладшати.

Судова тяганина на самих верблюдів ніяк не вплинула – у зоопарку вони вже освоїлись і звикають до нового раціону харчування.

Олексій Григор’єв, директор зоопарку

Они стали кушать то, что раньше не ели. В степи они расчитывали на солому, а тут сено и корм сбалансированый, высокого качества.

Новеньких верблюдів в зоопарку – четверо. Коли всі проблеми з митницею буде врегульовано – двох з них відправлять до Харківської зооветакадемії. Працівники зоопарку сподіваються, що переїхати тварини зможуть до літніх канікул, аби з новими пожильцями встигли познайомитися студенти.

Олексій Кулаков