Як запобігти повені – вирішували на місцях

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відвідав Закарпаття, де вирішували питання – як запобігти цьогорічній повені.

 

Шановний Микола Янович, щиро вітаємо вас на гостинній Закарпатській землі.

Велика вода – на часі. Злагоджені дії оперативних служб та владників під час повені – мета сьогодняшнього візиту до Закарпаття глави Уряду Миколи Азарова. На нараду запрошені представники Прикарпаття, Буковини та інших регіонів, що потерпають від підтоплень. За інформацією синоптиків, цьогорічний паводок не буде аномальним. Микола Азаров розповів, протипаводкова програма «Тиса» фінансується в повному обсязі. Водночас – якщо з’ясується необхідність виділення додаткових коштів, то Уряд готовий на це піти.

Микола Азаров, прем’єр-мінстр України

Еще раз подчеркиваю – главная задача- ни одной человеческой жизни не может быть потеряно и вообще исключить аномальные явления. А что касается средств, на данный момент страна находится в таком положении, что способна выделять столько средств, сколько необходимо.

Разом з тим, головний урядовець запевнив, контролюватимуть витрати кожної бюджетної копійчини. За приклад, Микола Азаров навів Івано-Франківщину. Мовляв, на гроші, що виділялись позаминулоріч на ліквідацію наслідків стихії, жодного моста не було відновлено. Не квапилось тамтешнє чиновництво і зводити дамби, що мають захистити людей та інфраструктуру від великої води. Під час поїздки на Закарпаття очільник Уряду поспілкувався із студенством. Незважаючи на досить грунтовну та фахову тему зустрічі – забезпечення сталого розвитку країни – атмосфера у залі невимушена. Напівжартома урядовець молоді розповів чи важливо добре навчатись, аби в майбутті Кабміном керувати.

– А какие отметки?

– Средние. Могу быть заместителем премьер-министра.

– Дорогй мой, если ты хочеш быть премьер-министром должен учится так как я – на отлично.

Натомість, і серйозні теми студенству цікаві – переконався Микола Азаров. Зокрема, що до економічного буття країни, глава Кабміну сказав – жодної загрози дефолту зараз не існує, підстав для зниження курсу національної валюти немає. Чи не єдине, що гальмує нині промисловий розвиток – висока ціна на російський газ. Тож, укладання угоди за прийнятною ціною – першочергове завдання державної політики.

 

Юлія Губська