Як правильно поводитись на дорогах – вчили харківські велосипедисти

Харківські велосипедисти проїхалися вулицями Першої Столиці. Такою акцією під назвою Веолопоїзд, новачків та справжніх велосипедних шумахерів навчають правильно поводитися на дорогах Харкова. Велоакцію приурочили до європейського тижня моторики.

 

З півсотні харківських велосипедістів готуються до старту. Велопоїздом з головної площі Харкова центральними вулицями до парку Юрьєва. Такий собі контрольний маршрут, для любителів залізних коней, аби відшліфувати основні правила дорожнього руху. Акція приурочена до європейського тижня моторики.

Сергій Попов, ініціатор акції

Учасники велопоезда единожды проехав в такой автоколоне они получают навыки безопасной езды по городу и они могут эти навыки переносить дальше на свою одиночную езду по городу и они себя чуствуют безопасней и увереней.

Велосипед, шлем і головне підсвітка, аби часом не зачепила автівка. І тут не обходиться без дівчат. Хоч Наталія на велосипеді ганяє всього з пів року, сьогодні хлопцям хоче втерти носа. Мовляв, у транспортних заторах – велосипед найкращий транспорт.

Наталія Храмцова, велосипедистка

Хотелось показать, что и девочки ездят на велике по городу. А то мало, постоянно только мужской пол встречаю.

Велосипедисти із піввіковим стажем – у акції виступають за здоров’я.

Санич, велосипедист

ООО! Вы не представляете сколько я пытаюсь людей уговорить, чтоб они ездили на велосипеде. Это, во-первых, здоровье, это сумасшедшие эмоции, во-вторых, это друзья, со всех сторон да положительно.

Колоною по одному і головне не зазіхати на обгін. Для велосипедистів ці правила, як усі дорожні, писані кров’ю. Інструктор додає пару настанов і гайда в дорогу.

 

Леся Кочержук