Як досягти успіхів у розбудові високотехнологічного виробництва знає Сергій Тігіпко

До Харкова з робочим візитом завітав віце-прем’єр-міністр України  Сергій Тігіпко. Вранці  він відвідав машинобудівний завод «ФЕД», де зустрівся  з керівниками та робітниками заводу.

Урядовець ознайомився з роботою підприємства. Віце-прем’єр-міністр  підкреслив, що необхідно надавати всебічну підтримку підприємствам, мінімізувати втручання контролюючих організацій в їх роботу та створювати робочі місця. На його думку, поєднуючи всі ці фактори, країна отримає зростання високих технологій . Потрібно також стимулювати інвесторів, створювати робочі місця і регулювати економіку. Це ті три чинники, які допоможуть країні досягти успіхів у розвитку високотехнологічного виробництва, наголосив Сергій Тігіпко, та додав, Україна має  високі технології та перспективи розвитку в області високих технологій, і завод «ФЕД», є підтвердженням цього факту.

Сергій Тігіпко, віце-прем’єр-міністр України
Это самое главное для страны.Это создает перспективу того,чтобы мы войдем в клуб тех стран,которые имеют эти высокие технологии.И это означает,что наши зарплаты,пенсии будут постоянно расти.

Світлана Слободян