"Я створюю телебачення" – спеціальна табірна зміна для творчих дітей (відео)

Відпочинок та профорієнтація водночас. Майже три сотні малих з усієї Харківщини стали учасниками дитячої оздровчої зміни “Я створюю телебачення”. Ініціатор проведення зміни – голова облради Сергій Чернов. За час зміни творча дітвора не лишень відпочине, а й матиме нагоду підготувати власні телепроекти. Кращі покажуть на третьому міжнародному телефесті “Дитятко”, що у вересні буде в Харкові.
Лунає державний гімн України. З церемонії підняття державного прапору стартує спеціальна табірна зміна для малечі, яка прагне своє майбуття пов’язати з телебаченням. Ініціатором дитячої оздоровчої тематичної зміни “Я створюю телебачення” став Сергій Чернов, голова облради. Серед організаторів зміни – Асоціація дитячої екранної творчості “Дитятко”.

Наталя Морозова, начальник зміни

Сегодны в нашем лагере открылась 5-я смена, которая називается – мы делаем телевидение. Эта смена принимает 295 человек, которые занимаются танцами, пением, музыкой, рисованием.

Без креативної молоді українське телебачення точно не лишиться. На час відпочинку кожен з дванадцяти загонів став кіностудією, продюсерським центром, телекомпанією. У кожної своя назва, гасло та речівка.

Из диснея супер-дети побеждают всех на свете, мы танцуем и поем, очень дружно мы живем.

Скромність прикрашає хіба що, коли інших прикрас немає. Юні телевізійники – талановиті, амбітні та сповнені творчих ідей. “Канські леви” – назва загону найдоросліших. Речівка відповідна.

1-й отряд – канские львы. Всегда красивы, сильны и бодры. 1-й отряд – первый всегда, мы отвечаем за наши слова.

Наразі, учасниками тематичної зміни стали переможці різних районних та обласних конкурсів та діти пільгових категорій. Таку дітвору довго вмовляти заспівати чи станцювати на святковому концерті не треба. Під час відпочинку, крім традиційних для літніх таборів забавок, дітвора зможе познайомитися з історією телебачення, процесом створення телепрограм і фільмів. А ще підготує свої перші телероботи, презентація яких відбудеться наприкінці зміни. А кращі роботи побачить широкий загал на третьому Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко». Фест буде в Харкові з двадцять першого до двадцять четвертого вересня.

 

Юлія Губська