Інвестиції у діло – на Харківщині закінчується прийом заявок на участь у Міжнародному конкурсі інноваційних та інвестиційних проектів "Харківські ініціативи"

Ідеї нарешті запрацюють! 1 червня закінчується прийом заявок на участь у Міжнародному конкурсі інноваційних та інвестиційних проектів “Харківські ініціативи”. Як кажуть його організатори, на конкурс уже подано багато пропозицій. Зокрема, є проекти, які обчислюються мільярдами гривень інвестицій.

 

Капітал приносить прибутки лише за умови його вигідного розміщення. На теріторії будь-якої держави будь-який інвестор насамперед хоче бачити проекти, в які можна вигідно вкласти гроші. Від пошуку прибуткових ідей не відмовляються ні на мить і ті великі компанії, які вже не перший рік працюють в агропромі Харківської області, про це кажуть в управлінні економіки.

Сергій Авершин, начальник Головного управління економіки ХОДА

То же самое по IT технологиям. Наши способные студенты, в том числе из ХИРэ, ХПИ, в университете программисты, которые смогут реализовать свои идеи. В любом случае мы их будем реализовать через форум.

На конкурс приймаються заявки у 22 номінаціях, інформують організатори.

Олександр Дудка, директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку

Здесь и сельхоз направление, и машиностроение, которым гордится Харьковщина. И биофармация, и туризм и здравохранение – здесь все сферы хозяйственой деятельности. И главная задача для тех, кто готовит эти проекты, чтоб они были ориентированы на бизнес- результат.

Підбиття підсумків конкурсу і вручення нагород відбудеться 7 вересня під час Міжнародного економічного форуму “Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи”. Зі слів директора регіонального представництва Національної агенції з інвестицій Олександра Дудки, у попередньому конкурсі переміг Харківський національний університет радіоелектроніки, який представив майже30 проектів. Два з них дістали золоті медалі.

 

Світлана Маренич