Інспектори ДАІ проводять уроки для школярів (відео)

фото kp.ua

Знання правил дорожнього руху допомагає врятувати життя. Про правила ще раз нагадали учням молодших класів правоохоронці.

Уважно та без поспіху. Саме так треба вести себе на дорозі. Про це повинні знати не тільки дорослі, а й діти.

Данила Кузнір, школяр

Я вчера после школы шел на переход. Мне был зеленый свет. Я сначала смотрю по сторонам, машины все равно едут на красный им свет. Я подождал еще минут десять. Снова зеленый свет, но они уже остановились и я пошел.

Артем Кравчук, школяр

Всегда нужно переходить на переходе наземном или подземном или надземном. Всегда нужно быть осторожным на дороге. Если есть регулированный пешеходный переход – это хорошо. Но с нерегулированным будет немного сложнее.

В одній зі шкіл Жовтневого району правоохоронці провели урок з правил безпеки на дорозі. На згадку про нього діти отримали настільну гру “Червоний, жовтий, зелений” та плакати-пам’ятки з правилами руху. Також аби діти не забували, що дорога буває небезпечною, дорожні інспектори подарували ДВД-диск з фільмом про наслідки дорожніх пригод. Правоохоронці переконані, що наочні приклади допомагають дітям краще зрозуміти та запамятати правила поведінки на дорозі. Інспектор ДАІ Андрій Коваль відмітив, що школярі  на правилах дорожнього руху знаються.

Андрій Коваль, інспектор ДАІ м. Харкова

Они ориентируються в правилах дорожного движения и соблюдают их. Задают интересные вопросы, ситуации рассказывают, какие они видят на проезжей части. Даже замечают те нарушения правил дорожного движения, которые делают другие и делают им замечания.

Осінні каникули почнуться вже за півтора тижня. До цього часу правоохоронці обіцяють провести подібні уроки у кожній школі. Загалом близько двох сотен.

Олена Рижова

httpv://youtu.be/kwS6M9lPd6o