Інна Богословська розповіла журналістам про владу, яка не вміє говорити, але вміє робити

Коли ми йшли до влади ми розуміли що справи кепські, але коли ми побачили наскільки вони погані – ми були шоковані, саме такими словами народний депутат України Інна Богословська цитуючи американського президента Кеннеді, розповіла харківським журналістам про владу яка не вміє говорити, але вміє робити.

 

Економіка України продовжує рости. Країна з імпортера стала експортером, а за два останніх роки держава проклала більше доріг, ніж за попереднє двадцятиріччя, констатує народний депутат України Інна Богословська. Покраження добробуту громадян помітне не тільки в містах, а й сільській місцевості.

Інна Богословська, народний депутат України

И до сел уже пошли дороги, которые их там наверное никогда в жизни не видели и ФАПы появились в абсолютном количестве и чистые, теплые туалеты в школах. Вдумайтесь 21 век, а в Украине в подавляющем количестве сельских школ не было туалетов в зданиях.

За словами нардепа, стандарти вже встановлені, мовляв, до 1 січня 2013 всі сільські школи України будуть забезпечені теплими вбиральнями. З вересня, відновлять кваліфіковані медогляди школярів, і медпункти з постійнодіючою медсестрою в кожному навчапльному закладі. Що стосується підвищення самого формату навчання, то починаючи з нового навчального року шкільну програму на 50% контролюватиме Міністерство освіти, іншу частину – педагоги та батьки. П’ятикласники будуть змушені вивчати і другу іноземну.

Інна Богословська, народний депутат України

Новый стандарт образования – стал очень прогрессивным. С первого класса учение иностранного языка, со второго – информатика, а с пятого класса с 1 января следущего года будет изучение и второго иностранного.

Що стосуєтться “гострих” реформ, як-то пенсійна, то Інна Богословська переконує, Україні було вкрай необхідно рятувати ситуацію кардинальними змінами, інакше пенсіонери могли залишитися зовсім без пенсій.

Інна Богословська, народний депутат Укураїни

Если б мы не решились на эту хирургическую меру по пенсионной реформе – мы бы были просто не платежноспособными, мы бы не могли выплачивать пенсии.

Аби Україна і надалі продовжила розвиватися, на думку Інни Богословської, наступний крок – підвищення купівельної спроможності громадян і збільшення власного виробництва.

 

Леся Кочержук