Ігор Райнін радить голосувати розумом, а не емоціями

Перші місцеві вибори після демократичних змін в Україні. Так про сьогодняшнє волевиявлення сказав губернатор Харківщини Ігор Райнін. Він закликав жителів регіону голосувати розумом, а не емоціями. Своєю чергою харків’яни, які голосували та тій же дільниці, що й губернатор, кажуть – прагнуть справедивості та щоб їхні обранці забезпечили дотримання законів.

У дільничній виборчій комісії №612 у Фрунзенському районі день голосування розпочався вчасно і без порушень, – повідомив голова ДВК Віктор Волошин. Він нагадав, що згідно з законом про місцеві вибори, цьогоріч не можна вносити зміни до списків виборців у день виборів. На цю законодавчу новацію нарікань поки не було, усі, хто приходять голосувати, є у списках.

Віктор Волошин, голова ДВК №612

По закону о местных выборах, заранее надо было все это подать, а в день выборов мы не вносим никого. По реестру, если уведомление нам давали – мы людей убирали или вносили, чтобы не было двухкратного внесения

Сьогодні люди, які приходили голосувати отримували по 3 бюлетені: перший – для голосування за кандидата на посаду міського голови, 2 інших – для вибору депутатів до міської та обласної рад. Виборці кажуть – після цих виборів чекають змін на краще.

Світлана Рябкіна, виборець

Чтоб справедливость, чтоб все-таки законы пришли и в Харькове, и в Украине. У нас даже суд идет, и все равно нету справедливости.

На цій виборчій дільниці голосував і губернатор Харківщини Ігор Райнін. Він закликав жителів області голосувати не емоціями, а розумом.

Ігор Райнін, голова ХОДА

Выборы, безусловно, для изменений, лично я абсолютно уверен, что люди выскажут ту или иную позицию, которая будет для органов власти абсолютно законной и к выполнению принята. Поэтому, безусловно, верю в это, и то, что это первые местные выборы после демократических изменений, накладывает свой отпечаток, мы очень надеемся на достаточную явку, для того, чтоб это было мнение действительно большинства.

Кристина Загребельна