І ще один крок від податківців до підприємців

У Харкові відкрили Центри обслуговування платників податків у державній податковій інспекції Дзержинського району та на майданчику торговельного центру “Барабашово”, який є найбільшим на Східній Україні ринком.

 

Увесь спектр послуг у найкоротший термін. У державних податкових інспекціях Харківщини створено 19 центрів обслуговування платників податків та 13 спеціально обладнаних приміщень у відділеннях податкових інспекцій. Якщо раніше податкова викликала в підприємців побоювання, то сьогодні вона стає осередком партнерських відносин із бізнесом, ішлося під час відкриття центру в Дзержинській податковій інспекції.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Я хочу, чтобы в этом центре те люди, которые пользуются услугами налоговой Дзержинского района, получали качество, у них была скорость обработки их просьб, обращений и документов. И уходили они отсюда, несмотря на то, что все равно приходится оставлять часть денег в этом здании в виде налогов, в хорошем настроении и понимали, что это их вклад в развитие государства, региона.

Щодо відкриття Центру обслуговування платників податків на майданчику торговельного центру “Барабашово”, бізнесмени очікують від нього перш за все відсутності черг. Це за умови, що на ринку працюють майже 11 тисяч осіб.

Сергій Мурзін, підприємець

Работают не только с Харькова, но и из области приезжают. И надееюсь, что здесь можно будет прийти любому предпринимателю, документы оформить, все подать.

Камару Оладапо, підприємець

Тут меньше будет очередь, потому, что каждый день работают. И количество предпринимателей намного меньше, чем если со всего города, в районной. Я думаю, меньше будет очередь, конечно.

Під час відкриття Центру обслуговування платників податків для підприємців на ринку, голова Державної податкової служби України Олександр Клименко розповів про реформи в роботі податківців. Серед нових підходів – головні правила – йти назустріч підприємцям, та менше відволікати їх від праці. Йдеться зокрема і про подання звітності, переоформлення свідоцтв та отримання податкових консультацій підприємцями поряд із робочим місцем.

Олександр Клименко, голова Державної податкової служби України

Данный шаг – это конкретная реализация политики Президента, правительства, Налоговой службы в том понимании партнерства, недопущения давления на бизнес.

Як зазначив Олександр Клименко, наразі в Україні відкрито майже 180 центрів обслуговування платників податків, а до кінця року їх має бути майже 400.

 

Світлана Маренич