"Хустина пам'яті"(відео)

Вшанували пам’ять загиблих вояків і на Зміївщині. Партійці “Сильної України” вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчізняній акцією “Хустина пам’яті”. Імена тих, хто не повернувся з фронту, вишили на хустинах.

 

На різнокольорових хусточках – імена загиблих воїнів. Два місяці тривала акція “Хустина пам’яті”, що проходила за ініціативи партії “Сильна Україна”. Усі небайдужі писали або вишивали на хусточках імена рідних, які загинули чи зникли безвісті у часи Великої вітчизняної. Потім хусточки зшили між собою. Мета акції, кажуть сильноукраїнці, вшанувати пам’ять героїв та зберегти згадку про їхній подвиг для прийдешніх поколінь. На Харківщині хусточок пам’яті зібрали понад півтори тисячі.

Сергій Захар’ян, керівник секретаріату Харківської обласної організації партії “Сильна Україна”

У нас во всех районах Харьковской области, во всех районах города приняли активное участие. Это ведь очень трудоемкий процесс. Не процесс поиска погибших людей, а процесс творчества – отдать кусочек души.

У день сімдесятої річниці початку війни партійці “Сильної України” передали хусточки до Соколівського музею бойового братерства. Там для експонату обіцяють вже найближчим часом знайти гідне місце.

Олександр Куц, директор Соколівського музею бойового братерства

Дані експонати – тепер вже їх так можна назвати, кожна вишивка, кожна тканина, кожна фамілія – святі для нашого музею.

Анастасія Горєлкіна