Губернатор Харківщини Михайло Добкін готується до звіту (оновлено)

Будівельна галузь на Харківщині потерпає від браку фінансів. Вирішити проблему можуть лише кредити під прийнятні відсотки. Цю проблему на засіданні постійної комісії облради порушив губернатор Михайло Добкін. Наразі очільник області готується до звіту, який мають заслухати на сесії першого березня. Але як сам каже – документ має стати керівництвом до дії.

 

Голова Харківської обласної адміністрації занепокоєний станом кредитування нерухомості. Про це він заявив вчора на засіданні комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. На його думку, держава зараз не взмозі хоча б частково компенсувати процентні ставки на купівлю житла.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Не решён ряд вопросов, которые могут быть разрешены с помощью национального банка, как то списание невозвращённых кредитов, что даст возможность те средства, которые направлены на резервирование этих кредитов направить на кредитование либо строительной отрасли либо любой другой.

Також Михайло Добкін наголосив, що обласна адміністрація намагається вживати заходів, щоб стати провідником між фінансовим сектором та бізнес структурою, для гарантії особливого контролю з боку міської влади. Одним із таких заходів стало створення Ради Інвесторів при Харківський обласній адміністрації.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Обласная власть может быть гарантом того, что финансовый сектор с меньшим риском будет присматриваться для кредитования того или иного субьекта хозяйственной деятельности.

Загалом, за словами губернатора Михайла Добкіна, у 2011 році Харківська область посіла 4 місце серед регіонів за рейтингом Кабінету Міністрів України.

 

Владислав Бринзар, Олена Рижова