ХТЗ має всі шанси стати не тільки лідером машинобудування країни

Харківський тракторний завод має всі шанси стати не тільки лідером машинобудування країни, а й достойним конкурентом на європейському ринку. Про це наголосив прем’єр-міністр України Микола Азаров перебуваючи на Харківщині. Без розвитку власних технологій в Україні, запевнив глава Уряду, немає перспектив в сучасному світі. Нині завдання країни не імпортувати технології з-за кордону, а діяти на випередження.

 

Харківський тракторний завод може стати локомотивом розвитку машинобудування України. Про це зазначив в ході робочої поїздки до “Першої столиці” прем’єр-міністр України Микола Азаров. Очільник Уряду оглянув продукцію тракторного заводу та поспілкувався із заводчанами.

Заказы у вашего предприятия будут. Вот это самое главное, что я вам хотел сказать. А будут заказы будет и работа , будет и перспектива. Так?

За словами прем’єра на Харківському тракторному заводі будуть поєднані розвиток нових технологій, їхнє промислове впровадження та випуск сучасної продукції, мовляв держава стимулюватиме модернізацію підприємства за допомогою розміщення держзамовлень, надання пільг та залучення інвестицій. Наразі це питання на контролі Уряду, попереду перемовини з українськими торговими партнерами.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

Мы будем в правительстве решать вопрос поддержки нашего производителя. Это касается и харьковского тракторного завода. И в ближайшее время правительство примет такое решение.

Торкнувся прем’єр і наболілих питань працівників заводу Шевченка. Йдеться про погашення заборгованості по зарплаті. Кошти з держбюджету вже надано.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

Сегодня средства, необходимые для погашения задолженности, выделили и в ближайшие день-два рабочие этого предприятия получат эту задолженность.

Леся Кочержук