Грабіж у потязі

Бійка та грабіж у потязі. Напередодні до Нововодолазької райлікарні потрапила жінка. В неї було розбите обличчя. З пояснень стало зрозуміло, бідолашну побив невідомий чоловік у потязі “Красноград – Харків”.

 

Хотіла аби чоловік встиг на потяг, а той опинився за гратами. Пасажир затримувався. Аби він встиг – його громадянська дружина вирішила зірвати стоп-кран. Через це між нею та іншими пасажирами почалася лайка, а згодом і бійка, з’ясували правохоронці. Пізніше до вагону зайшов той самий чоловік, що запізнювався. Він вирішив допомогти своїй співмешканці. Закінчилось все тим, що чоловік сильно побив одну з пасажирок, заволодів її телефоном та золотою сережкою. Підозрюваний зі звинуваченнями не погоджується.

затриманий

Я не признаю. Никакого грабежа я не совершал. – Ваша жена сорвала стоп-кран в електропоезде? – Да. – Вы наносили удары в область лица потерпевшей? – Совсем ничего не наносил. Повторяю, я пришел растащил двух женщин и мужчину и ушел.

Ще один пасажир того потягу стверджує, що бачив, як затриманий бив жінку. Каже, намагався розмирити їх. Проте довелось накивати п”ятами з місця бійки аби самому не бути побитим.

Вадим, свідок

Вмешался, попытался размирить, но тоже, чуть было, не получил тумаков. Отойдя от них, перейдя в другой вагон, вызвал по мобильному телефону наряд милиции.

Правоохоронці встановили – п”ятдесятишестирічний затриманий раніше неодноразово судимий. В останнє чотири роки тому.

Олена Марченко, старший лейтенант міліції

Возбуждено уголовное дело по статье 186 ч.2. – “Грабеж совершённый повторно”. Задержанному избрана мера присечения – содержание под стражей в СИЗО города Харькова.

Потерпіла жінка наразі знаходиться в одній з лікарень Харкова.

Павло Посохов