Готуємо туристичні маршрути до ЄВРО

Знайомимо туристів із родзинками Харківщини, не чекаючи ЄВРО. Лише на фестиваль «Сьогодні Купала, а завтра Івана» до Сковородинівки, що на Золочівщині, приїхало триста туристів із Миколаївської, Херсонської, Полтавської та інших областей України, а також із Росії, розповіли в Організаційно-методичному центрі туризму.

 

Покращення туристичної інфраструктури в районах області до ЄВРО – на часі, кажуть чиновники. Зокрема, щодо житла, то можна або звести готель або облаштувати до ЄВРО кемпінги для туристів, де будуть будиночки на колесах.

Дмитро Кузнецов, начальник управління культури та туризму ХОДА

Уже вся структура, начиная со столовой, ванны, туалета там есть. Необходимо только площадки с электропитанием.

Під час останнього свята на Золочівщині побували кількасот туристів, які перебували в області у відпустці, у родичів, повідомляють в “Організаційно- методичному центрі туризму”.

Денис Дармостук, директор ОКЗ “Харківський організаційно- методичний центр туризму”

300 человек- это туристы, которые посетили Харьковскую область. И сегодня они на этом празднике. Они ничего не знали про сковородиновку, они не знали про Золочевский район. Теперь у них есть информация про музей Сковороды, этот парк, природу, прекрасный Золочевский район.

Музей Григорія Сковороди у змозі прийняти під час ЄВРО всіх бажаючих, певне керівництво району.

Ігор Горішний, голова Золочівської РДА

Ми маємо змогу прийняти велику кількість людей одночасно, тим більше, що екскурсія по музею – для цього потрібно 3-4 години. І плинність така, що цього буде достатньо, щоб прийняти всіх бажаючих.

А майстри, які привозять на фольклорні свята сувеніри та картини, сподіваються на те, що гості ЄВРО не обминатимуть їхніх виробів. Мовляв, зараз торгівля не така жвава.

Тетяна Бережна, учасниця свята з Дергачівського району

Ціни кусаються, люди не можуть тратитися на краски й нічого не заробити. Жизнь тяжола. А вобще в людей глазьонки горять, всім наравиться. Підходять, інтересуються. Хто надумав- той купує.

Найцікавіші заходи, гідні уваги туристів, кажуть чиновники, відпрацьовуються зараз, аби під час ЄВРО сконцентрувати їх, і таким чином роззосередити гостей по різних районах.

 

Світлана Маренич