Голова облради про користь "мовного" закону для Харківщини

Обласні очільники переконані, що питання російської мови на Харківщині вирішено територіальним становищем

На Харківщині обидві мови рідні: і українська і російська. Проте, на думку голови облради Сергія Чернова, російська мова може не набути чинності у Західній Україні.

Сергій Чернов, голова Харківської облради

Офіційно сьогодні зафіксовано, що набагато більше чим ви говорите, і те, що передбачено в місті Харкові і Харківській області розмовляють на російській мові і вважають її своєю рідною. Тому спірності впровадження закону в Харкові і Харківській області  не існує. Я думаю, що цю роботу,  в першу чергу,  треба проводити на Заході України, що дуже виважено і толерантно подивитись на кожну окрему територію і не помилитись там.

Також Сергій Чернов розповів про наступну сесію, що відбудеться 30-го серпня. Серед питань – економічний та соціальний розвиток регіону, окрім цього,  не оминуть увагою і обласний бюджет.

Сергій Чернов, голова Харківської облради

Будуть направлені кошти в межах діючої програми харківському облавтодору на придбання техники.   Будуть збільшені субвенції Балаклійському і Богодухівському районам на завершення робіт по ремонту операційних блоків, які ми плануємо ввести в жовтні поточно року.

Олена Рижова