Голосування на Харківщині розпочалось без значних порушень – КВУ

Без значних порушень, за виключенням поодиноких випадків, – в обласному відділенні КВУ прокоментували перебіг початку голосування на Харківщині.

За словами представників комітету виборців, в цілому порядок проведення підготовчого етапу місцевих виборів-2015 на Харківщині  дотримано. Натомість,  на дільниці №631000 (м. Лозова) зафіксовано перевищення кількості  виданих бюлетенів на 0,5% від загальної кількості.

В ДВК №630961 (м. Ізюм) на контрольних талонах не були проставлені номери, внаслідок чого бюлетені були визнані не дійсними.

Щодо відкриття дільниць, голова обл.відділення КВУ Михайло Камчатний повідомив –  початок голосування відбувся  у встановлений законом строк.

Виключення становлять 3 інциденти.

-В Ізюмі біля дільниць 630961, 630962 спостерігачами від однієї з партій був зафіксований підкуп виборців. Спостерігачі подали до ДВК скаргу.

-На спецдільниці №631586, за адресою м. Харків вул. Луї Пастера 2 (лікарня), за списками немає жодного виборця. Тому комісія у повному складі «відпочиває» та очікує на закінчення часу голосування.

-На ДВК 630968у. Куп’янську відсутні плакати про порядок голосування.