Хлібне питання на часі. У Харкові підписали меморандум порозуміння (відео)

 

kharkivoda.gov.ua

Меморандум порозуміння підписали сьогодні обласні владники з хлібопіками, виробниками борошна та власниками мереж супермаркетів. В документі йдеться – головний продукт не дорожчатиме. Прем’єр-міністр Микола Азаров, який сьогодні приїхав до Харкова, назвав меморандум ознакою стабільності на продовольчому ринку Харківщини.

 

Гарний врожай-стабільні ціни. Виробники та продавці хліба підписали меморандум про порозуміння з обласними владниками. За його умовами, виробники мають заздалегідь закупити вдосталь зерна. Таким чином вартість головного продукту лишиться стабільною. В свою чергу, мережі супермаркетів обіцяють мінімальні торговельні надбавки. Владники ж мають слідкувати за формуванням регіональних запасів зерна та пильнувати здорову конкуренцію серед виробників. Такий меморандум у Харкові підписують втретє. За словами губернатора Михайла Добкіна, запорука виконання нинішнього – багатий врожай. Один з найбільших за роки незалежності.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Если раньше речь шла только о доброй воле производителей и их социальной ответственности, то сегодня уже есть реальное экономическое обоснование для того чтоб меморандум был выполнен до последней буквы. Так как региональный контракт выполнен в достаточном для этого объёме.

Підписання меморандуму – крок до стабільності на продовольчому ринку, певен прем’єр-міністр України Микола Азаров, який відвідав першу столицю з робочим візитом. Азаров певен, не допустити подорожчання харчів, зокрема, хліба – одне з головних завдань очільників країни.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

Нам необходима стабильность на продовольственном рынке. Люди должны чувствовать эту стабильность. Мы должны создать такую систему, при которой мы в меньшей степени будем зависить от урожаев, от каких-то сговоров.

Термін дії меморандуму – один рік.

 

Анастасія Горєлкіна

httpv://youtu.be/nS8-O1sjuMw