Глава держави завтра – на Харківщині

Президент України Віктор Янукович завтра приїде на Харківщину. Глава держави візьме у часть у відкритті готелю “Харків Палас” – він перший у Харкові, що спроектований як п’ятизірковий. Готель звели за кошт групи ДіСіЕйч. Вартість новобуду на майдані Свободи  – більше $120 млн. Під час Єврочемпіонату саме у Харків-Паласі буде штаб-квартира УЄФА.

Участю у входинах програма перебування у першій столиці Віктора Януковича не обмежиться. В планах Президента- ознайомлення із темпами реформування галузі охорони здоров’я в області. Так, у день приїзду Януковича в обласній клінічній лікарні відкриють реанімаційний центр, а у селищі Липці, це Харківський район, здадуть в експлуатацію лікарню.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Всё это будет связанно с теми ремонтами и реорганизациями, которые выбраны как 10 междурайонных медицинских объектов в создании госпитальных округов, что в ближайшее время по всей стране будут. В этом вопросе Харьков даже опережает определённые сроки, не дожидаясь законов о реформировании и проводит все необходимые действия, чтобы приблизить медецинское обслуживание к населению.

Юлія Губська