Гектар землі – для родової садиби(відео)

У Парламенті зареєстрований  відповідний законопроект.  Згідно з документом, продавати землю не можна , тільки – лишити у спадок.  Прихильники ведення натурального господарства на згоду парламентарів не чекають.

Повернення до джерел – пояснюють сенс створення родових маєтків ініціатори відповідного законопроекту. деться про відновлення первісної екосистеми , натуральне господарство та впровадження енергозберігаючих технологій. Згідно із законом, кожен українець безкоштовно має отримати гектар угідь. Натомість є кілька умов – ділянку не можна продати , при обробці землі чи вирощуванні худоби не використовувати хімічних речовин , якщо будувати будинок – то лишень з природнього матеріалу.  Наразі, закон про родові маєтки – на узгодженнів уряді.

Олександр  Мазуренко , голова харківського регіонального центру освіти, науки та виробництва

Большинство говорят,что это нужно делать.Многие задают вопрос почему это надо делать вместе, паралельно с законом об особистом селянском господарстве- там есть нюансы,это позволяет людям,уже имеющим какой-то стереотип мышления.определенный менталитет не бояться взять эту землю.

В обласному управлінні Держкомзему деталей законопроекту про родові маєтки не коментують. Мовляв – коли нардепи закон приймуть, тоді й виконаєм. Проте, нагальної потреби у такій законодавчій новації не вбачають.

Юрій Перекупський, заступник начальника обл.  управління Держкомзему

Пожалуйста, зачем сразу начинать с больших гектаров земли в чистом поле.Возрождайте те села, которые рассыпаются,в связи стем,что молодежь уехала.Таких земель полно. Цифры я не готов сказать.В нашей области есть земли,которые по статсчету числятся там какая-то численность,а на самом деле живет два-три человека.

Наразі , прихильникиедення натурального господарства на згоду парламентарів очікувати не стали. В кількох районах Харківщини господарства на кшталт родових маєтків вже є. Науковці кажуть – готові допомогти у їхньому створенні усим охочим.

Олександр Мазуренко, голова Харківського регіонального центру освіти, науки та виробництва

Большие вложения не нужны.максимально используется природный естественный фонд.Если его нет,этого фонда.например кому-то дали чистое поле.у нас есть схемы.технологии.которые позволяют с любой пашни.даже деградированной создать в течении пяти лет в хорошем смысле агростепь.

Згідно із законопроектом, розподілом  земельних ресурсів і контролем  за цільовим використанням перейматимуться місцеві владники.

Олена Гончарова.