Газифікація, розбудова інфраструктури та культурної сфери- буття Печенізького району

У Печенізькому районі наводять лад: газифікують населені пункти, проводять вуличне освітлення та відроджують Будинки культури.

У Печенізькому районі газифікують населенні пункти. Блакитне паливо вже мають мешканці багатоповерхових будинків у селі Мартова та приватного сектору в селі Артемівка. Кошти на роботи були виділени з районного бюджету та з благодійного фонду. Загальна сума складає 30 тис. грн.  Наразі, роботи з газифікації ведуться у селі Новий Бурлук і Новокомсомольському. Раніше рівень газифікації складав майже 30% – це був один із найнижчих показників, зазначив голова Печенізької райдержадміністрації Олександр Гусаров.
Олександр Гусаров, голова Печенізької РДА

На сегодняшний день этот уровень приближается уже ближе к 50%, порядка 47% за 2,5 года. Я вам хочу сказать, что адский труд топить дома и мало того,  дороже топить дома углем и дровами, чем газом. Ровно практически в 2 раза.

Наразі,  у районі триває модернізація системи вуличного освітлення. На це було витрачено кошти з обласного бюджету в сумі 70 тис.грн. для села Новий Бурлук, а з благодійного фонду – 20 тис.грн.  для Артемівки. Також виготовлена проектна документація по селищу Печеніги і Новокомсомольське.

Олександр Гусаров, голова Печеніжської РДА

На сегодняшний день уже достаточно прогресс пошел и шкафы учета устанавливаются и фонарей достаточное количество вешают, и на основные улицы, затем будут и второстепенные улицы. В этом плане мы то же огромную работу проводим.

Близько 20-ти  років у Печенізькому районі не було Будинку культури. На сьогоднішній день він вже працює, там обладнано 2 спортивних зали, 1 –  тренажерна. Другий зал для занять боксом. Наразі, у ньому займається 40  дітей. У найближчих планах голови райдержадміністрації Олександра Гусарова, створити шахову федерацію в Печенізькому районі.

Світлана Слободян