Харківський державний університет харчування та торгівлі святкує 45 років

Колись з його стін виходили дипломовані кухарі-кондитери, а тепер – майстер-шефи витонченої кухні, а також менеджери ресторанного, готельного та туристичного бізнесу. 45 років від дня заснування святкує один з найпопулярніших навчальних закладів України – Харківський державний університет харчування та торгівлі.

 

Анастасія студентка з Бєлгорода. Для навчання обрала харківській університет харчування та торгівлі, бо його і в Росії добре знають і вважають дуже престижним. Студентка додає – крім престижу і цікавої професії підкорили високий рівень навчання та дружня атмосфера в колективі студентів і педагогів.

Анастасія Найдьонова, студентка

Небольшой кусочек семьи он сохранился здесь. У нас очень дружный коллектив активной жизни. У нас есть команды. Мы в прошлом году выиграли битву ВУЗОВ.

Заклад святкує 45-річчя, але фактично є спадкоємцем харківського комерційного училища імені імператора Олександра ІІІ. Тоді тут випускали кухарів, і вчили комерційній діяльності. Сьогодні зі стін університету виходять шеф-повари, менеджери туристичного, готельного та ресторанного бізнесу. 7 тисяч студентів, та 21 спеціальність в університеті не тільки вчать теорію, а й вправно практикуються. 90% випускників закладу отримують направлення на перше міце роботи.

Олександр Черевко, ректор Харківського державного університету харчування та торгівлі

Последние наши исследования показали, что на бирже труда в нашем управлении занятости специалистов меньше всего стоит на учете наших выпускников, потому что они находят свое применение.

Щодня кожен українець користується новітніми технологіями, які також розробляють в університеті. Гірчиця у капсулах, штучна ікра, харчові вітамінні добавки, що не містять ГМО та спеції. За деякі винаходи вчені університету отримали державні премії.

Олександр Черевко, ректор харківського державного університету харчування та торгівлі

Товары мы можем видеть на прилавках нашего магазина, которые здесь родились.

Сьогодні на урочистостях з нагоди 45-річчя університету відзначили кращих викладачів та працівників закладу.

 

Вікторія Котова