Харківський боксер захистив титул чемпіона Європи

Харків’янин Сергій Федченко захистив титул чемпіона Європи за версією WBO в першій напівсередній вазі.

Бій проти французького боксера Віллі Блейна пройшов у ніч на 20 листопада в Харкові. Сергій Федченко виграв за очками одноголосним рішенням суддів-йдеться на сайті міськради. Як переможець поєдинку харків’янин тепер може оскаржити звання обов’язкового претендента на титул чемпіона світу за версією WBO в першій напівсередній вазі, що належить американському боксерові Тімоті Бредлі. У рейтингу WBO Сергій Федченко зараз піднявся на друге місце. Довідка. Сергій Федченко народився 10 квітня 1981 року в Харкові. У змаганнях серед професіоналів провів 29 боїв, здобув 28 перемог (13 – нокаутом), мав одну поразку. 13 листопада 2010 року Сергій Федченко завоював вакантний титул чемпіона Європи за версією WBO в першій напівсередній вазі в поєдинку проти колишнього чемпіона світу американця ДеМаркуса Корлі.