Харківські танцюристи – чемпіони світу(відео)

Харківський колектив естрадно-спортивного танцю  – чемпіони світу.  Перемога, кажуть тріумфатори танцювального мундіалю,  не була легкою – у своїй номінації харків’яни випередили учасників з сімнадцяти країн та вибороли шість золотих та два срібних кубки. Колектив нещодавно повернувся з Італії, де й відбувався чемпіонат світу з танців.

Два дні в шаленому ритмі змагань.  На чемпіонат світу з сучасного танцювального спорту до італійського містечка Кастильончелло з’їхалися представники майже з трьох десятків  країн світу. Харківський колектив Анжеліка виступав у двух номінаціях. Розповідають, найстрашніше – очікування. Та й рівень підготовки конкурентів з інших країн не давав розслабитися.

Віолета Волга, танцюристка

Танцевали, потом быстро переодевались на другой танец, и когда так много людей, каждый за свою страну болеет, кричат. Дети очень подготовленные.

Солодкі сльози перемоги. Харків’яни завоювали шість золотих та два срібних кубки, а ще  отримали почесне звання чемпіонів світу у своєму стилі. Певні- перемогу отримали цілком заслужено – тривалою та виснажливою підготовкою, ретельним підбором номерів для конкурсної програми.

Катерина Рожкова, танцюристка

Когда объявили чемпионами мира все так обрадовались, что почти все даже заплакали

Дмитро Балабін, танцюрист

У нас оригинальные номера, сюжетные, которые берут за душу, идут мурашки от нашего выступления, именно поэтому мы стали чемпионами.

Харківським танцюристам судді  аплодували стоячи, а за лаштунками успіху бажали не тільки глядачі, а й учасники команд-конкурентів.

Лілія Ночовка, танцюристка

Мы когда уезжали, в последний день, поменялись эмэйлами, чтобы на компьютере по скайпу общаться.

Наступного року колектив поїде на світовий чемпіонат ,  оминувши відбірковий тур. Без нагород не повернемось – обіцяють харків’яни.

Анастасія Полякова