Харківські підприємці мітингують проти нового податкового кодексу

На майдані Свободи очікували тисячу акціянтів, прийшло менше. Організатори пікету пояснюють – не всі мали змогу піти з роботи. За новими податковими правилам підприємці грають вже місяць. Найбільше нарікають на заборону працювати за спрощеною системою оподаткування. Мовляв , це позначиться і на прибутку підприємця, і на вартості його товару. Тобто, більше платити доведеться й покупцям.

Олександр Шармар, голова Харківської організації профспілки підприємців

Маленькие рынки, торговые площадки. Тоже сейчас запретили им работать по упрощенной схеме налогообложения. Соответственно 20 % НДС они отразятся на торговом месте для простого предпринимателя, которые здесь собрались. То есть на 20% процентов сразу увеличится что? Их место, оплата за место.

Лякає підприємців і невизначеність нової фіскальної конституції країни. Масла у вогонь додає інформація від підприємців з інших регіонів України.

Олена Полякова, підприємець

Говорят, что не будет патентов. То есть мы переходим на какую-то другую систему работы. А конкретно нам ничего не говорят. Хотя говорили, что оставят единый налог, фиксированный патент. Сейчас уже сказали, что с первого апреля этого ничего не будет

Надія Крамська, підприємець

По нашей информации, сегодня к нам уже приехала с Киева проверка. А все люди наши оптовики уже сказали: в Днепропетровске, в Донецке люди все закрыты. Не торгуют. Они не торгуют и мы не торгуем.Ще коли новий податковий кодекс тільки розроблявся Охолонути та оцінити його переваги радив підприємцям віце-губернатор Юрій Сапронов.

Юрій Сапронов, заступник голови ХОДА

На самом деле налогов останется меньше, администрировать их будет легче, бухгалтерский и налоговый учет максимально сближены.