Харківські комунальники впроваджують нові технології заміни каналізації

 

Швидше, дешевше, охайніше. Харківські комунальники застосовують нову технологію ремонту водопроводів. Тепер, щоб замінити труби, не потрібно розривати землю біля будинків.

Каналізаційні труби будуть міняти за новою технологією. На практиці її застосували під час планових робіт в одному з будинків по вулиці Польова. Раніше, кажуть ремонтники, треба було розривати землю та витягати старі труби. Тепер у старий водопровід протягують нові поліетиленові труби. Слюсарі запевняють-вони надійніші за сталеві чи чавунні. З новою технологією роботи будуть проводити вдвічі швидше.

Олександр Унковський, слюсар

Это зависит от длины водопровода. Вот как сегодня-это до поздна делали бы. Надо ж не просто разрыть, надо уйти как положено, землю привести в порядок. Это долго. А так раза в два быстрее получается

На час ремонтних робіт, запевняють комунальники, харків*яни без води не залишаться. Її підвозитимуть до будинку у цистернах.Також обіцяють зазделегіть  попереджати за телефоном про тимчасову відсутність водопостачання. Мешканці будинку, які встигли випробувати нову технологію, розповідають-незручностей не відчули, бо  завчасно набрали воду.

Іван Гончаров, харків*янин

Конечно, хорошо, что предупредили. И по автоответчику, и объявления повесили, что будет замена труб на металлопластик.

Комунальники кажуть-наразі опановують нові технології. Поступово планують замінити усі старі труби на пластикові. Мовляв, дешевше зазделегідь поставити нові труби, аніж ремонтувати старі.

Іван Корінько, генеральний директор КП “ПТП “Вода”

Сегодня у нас 7 тысяч домов, фактически 6 тысяч надо менять. Мы начнём с малого, наработаем методику, научимся, оценим, во сколько это будет обходиться. Я думаю, это будет гораздо выгоднее заменить заранее
                                                                                  

                                                                                                   Анастасія Горєлкіна