Харківська область святкує 247 річницю

Харківщина відзначає подвійне свято – свої іменини і день визволення. Як святкували 247 річницю Слобожанщини.

 

Харківщина відзначає свій День народження. Святкувати річницю Слобожанщини почали ще з 9 ранку вітаючи кращих представників Слобожанини. За словами очільника області Михайла Добкіна, вдалий розвиток регіону залежить від найпростіших професій, зокрема звичайних вчителів або вихователей.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Людям простых профессий, которые ежедневно приходя на работу делают все, чтобы работала ЖКХ, дети могли прийти в школу и получить качественное образование. Вроде бы обычная стандартная ситуация, но с другой стороны, если хоть один винтик в государственной системе государственной и местной власти не будет правильно крутиться, со временем весь механизм выйдет из строя.

Губернатор разом з головою облради Сергієм Черновим привітали харків’ян з днем області та вручили їм високі державні та обласні нагороди. Почесний орден “Слобожанська слава” отримав і Анатолій Соколов. За його словами, ця нагорода займе гідне місце у його колекції.

Анатолій Соколов, 1й заступник прокурора міста Харкова

Слобожанщина – это моя родина. Родина, в которой я жил и не просто жил, а работал, защищал и зачищал, работая в прокуратуре.

Низько вклонилися обласні чиновники і ветеранами. Саме вони, кажуть, потом і кров’ю, боронили рідну землю від загарбника і подарували мирне небо для своїх дітей та онуків.

Сергій Чернов, голова облради

Кроме Дня Харьковской области, мы сегодня отмечаем День освобождения Харьковской области от немецко-фашиских захватчиков. Поэтому низкий им поклон, вечная им слава. Мы горды за их подвиг на нашей земле.

Святкування Дня області продовжилось у залі ХАТОБу. Духовенство, активні діячі області та міста, почесні громадяни відкрили святковий концерт під гімн Слобожанщини. Вітали не тільки чиновників та культурних діячів. Орден Княгині Ольги отримала доярка – з десятилітнім стажем Тетяна Бобро. На її рахунку на рік 10 тисяч літрів молока на одну корову. А таких корівок-годувальниць у жінки – сотня. До сих пір повірити не може, що носитиме таку відзнаку.

Тетяна Бобро, доярка

Дійсно це був шок. Реально це був шок. Мені всього 26 год і зовсім молода і получить в такі молоді года таку награду. Це честь для мене.

Про воєнні і повоєнні роки добре знає і Валентина Дроботько, чиї нагододи ледь вміщуються на грудях. Каже, сьогодні як ніколи Харківщина показує високі здобутки у розвитку.

Валентина Добротько, ветеран, директор обласної асоціації громадської організації інвалідів і ветеранів війни

То, что наш город и область разивается как никогда, честное слово, гордимся и радуемся. Я считаю, что лучшей области нет, что харьковчане должны радоваться и гордиться.

Зі словами вітання виступили губернатор області Михайло Добкін та Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Харьковщина благодаря своему огромному потенциалу не раз сдавала экзамен на зрелость. Дорогие друзья. Примите мои искренние поздравления. С Днем Харьковской области. Пусть этот праздник объединяет нашу многонациональную территориальную громаду во имя благородной цели развития и процветания нашего края.

Геннадій Кернес, харківський міський голова

Все мы понимаем, что только вместе мы можем добиться тех результатов и той победы во имя которой мы все работаем. Победа должна быть одна в интересах наших людей, которые живут в Харьковской области.

А на десерт – концертна програма.

Олена Рижова, Леся Кочержук