Харківщина втретє завойовує звання «Регіон-лідер з виробництва кращих вітчизняних товарів року»

Харківська область третій рік поспіль завойовує звання «Регіон-лідер з виробництва кращих вітчизняних товарів року», повідомляють з ХОДА, посилаючись на віце-губернатора Юрія Сапронова
У Всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний товар 2012 року», що проводиться у рамках загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» до 21-ї річниці Незалежності України, за кількістю «Золотих символів конкурсу» Харківська область випередила інші регіони.
«У конкурсі взяло участь 30 підприємств та наукових установ Харківської області, які номінували 56 видів продукції, товарів і послуг. 12 підприємств представили на конкурс по три і більше видів продукції та отримали статус «Виробник кращих вітчизняних товарів 2012 року» з нагородженням вищою відзнакою – «Золотим символом конкурсу», – сказав віце-губернатор. Він також підкреслив, що Харківська область третій рік поспіль отримує статус «Регіон-лідер з виробництва кращих вітчизняних товарів року» з відзначенням обласної державної адміністрації дипломом і нагородженням «Золотим символом конкурсу».