Харківщина відзначила 246 річницю

З нагоди свята мешканці області отримали нагороди і відзнаки Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Досягнення мешканців Харківщини відзначають на державному рівні. З нагоди Дня Харківської області науковців, підприємців та чиновників нагородили подяками та відзнаками Верховної Ради та Кабінету Міністрів, а також грамотами обласної адміністрації та обласної ради.
Вчитель української мови майже з сорокарічним стажем роботи Алла Терехова отримала звання “Заслужений вчитель України”. Бути вчителем – не професія, а покликання, переконана жінка. У її родині започаткували педагогічну династію. Вже третє покоління присвячує своє життянавчанню дітей. Найбільше Алла Терехова пишається досягненнями власних учнів.

Алла Терехова, вчитель української мови

У мене моя учениця вже два роки поспіль займає високе місце на олімпіадах, третє місце по Україні. Це по-перше. Також наукова робота, яку ми писали з ученицею 11 класу, зайняла 3 місце в Харківській області.

Харківщині є чим пишатися-переконані обласні очільники. Наразі область – потужний промисловий, культурний, сільськогосподарський центр. Один з найрозвиненіших регіонів України. Але головним багатством краю, певен голова обласної ради Сергій Чернов, були і залишаються його мешканці.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради

Я рад,что мы сегодня динамично развиваемся, имеем перспективы. Хочу обратиться к вам с теплыми словами, ведь мы пригласили людей, которые сегодня своим трудом прославляют Харьковскую область.

Анастасія Горєлкіна