Харківщина стає привабливішою та доступнішою для туристів

Відтепер отримати медичну допомогу, обрати готель чи екскурсію можна легше та швидше. На Південному вокзалі сьогодні запрацював туристично-інформаційний пункт. Його відкрили в рамках підготовки до ЄВРО – 2012.

 

Зручно та оперативно – туристам до уваги. Відтепер обрати готель, екскурсію або ж то викликати таксі можна просто з Південного вокзалу. Послуги туристично-інформаційного пункту безкоштовні і для туристів, і для жителів Харківщини. Лозівчанка Галина Леоненко  одна з перших клієнток.

Галина Леоненко, жителька м. Лозова

 

Тут бываю 2 раза в год. За 2 раза ты не узнаешь ничего. Так походила, а так не ездила никуда. Хотелось бы, конечно, побачити.

Для отримання послуг документи не потрібні. Паспорт можуть попросити, коли йдеться про замовлення готельного номеру. А на екскурсію цікавинками Харкова можна відправитись прямо з вокзалу.

Наталя Білявская, чергова туристично-інформаційного пункту Харкова

Экскурсия по храмам или можно прямо здесь или будем связываться с туристическими агентствами, которые будут проводить экскурсии. Наша задача только объяснить где это находится и предложить.

Спілкуватись з іноземцями працівники пункту будуть за допомогою “онлайн” перекладача. За словами директора пункту Дениса Дармостука, Харківський пункт відрізняється від інших більшим спектором послуг – тут можна отримати медичну допомогу чи охорону.

Денис Дармостук, директор організаційно-методичного центру туризму

Представьте себе, если не дай Бог турист понимает, что у него пропало что-то какие-то вещи чемодан. Он опять-таки обращается в туристско-информационный пункт. И ему также бесплатно сотрудник правоохранительных органов, который здесь дежурит сразу оказывает первую помощь.

Перший туристично-інформаційний пункт на Харківщині відкрили за кошт облбюджету та Південної залізниці. Новоспечена структура – не прибуткова. Тож, організації, що надаватимуть туристам послуги, за рекламу не платитимуть. Не за горами – відкриття ще кількох подібних пунктів, розповів віце-губернатор Євген Савін. Без клієнтів ті не лишаться – певен чиновник. Під час Єврочемпіонату з футболу на Харківщину приїдуть мільйони туристів.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

Я думаю, что это будет и автовокзал, и аеропорт. Я думаю, что мы на пропускных пунктах между пересечением границ будем размещаться. Только попав на территорию Харьковской области моментально должен получать возможность информацию о регионе.

Ще до кінця року відкриють чотири туристично-інформаційні пункти, а в наступному – вони з’являться у містах обласного значення.

 

Юлія Ляхова