Харківщина пропагує здоровий спосіб життя

Синтетичні поля і вуличні тренажери – Харківщина найкраще в Україні пропагує здоровий спосіб життя. Лише за рік в області збудували два фізкультурно-оздоровчі комплекси, одинадцять футбольних майданчиків і ще багато цікавого і спортивного. Про це на брифінгу звітували очільники головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

 

Саме на пропаганду спорту цього року з обласного бюджету виділили більше сорока мільйонів гривень. Ці кошти підуть на будівництво та ремонт стадіонів, фізкультурно-оздоровчих комплексів та басейнів. Один з таких комплексних спортоб’єктів вже наступного місяця відкриють в Боровій. Там ремонт почався в далеких сімдесятих.

Дмитро Перепелиця, начальник ГУ сім’ї, молоді та спорту ХОДА

Идет строительство, большое строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в Боровой. Мы пошли по новым технологиям, сегодня разробатываются многофункциональные спортивные комплексы.

Якщо окинути оком від масового спорту до харківських олімпійців, тут теж є чим пишатися. За словами Дмитра Перепелиці, підтримка найшвидших і найсильніших в області виходить на якісно новий рівень. Міністерство сімї, молоді та спорту, у 2012 планує відкрити окремі філіали укрспортзабезпечення, які готуватимуть спортсменів до спортивних змагань. І в цій мережі Харків стане одним із центрів.

Дмитро Перепелиця, начальник ГУ сім’ї, молоді та спорту ХОДА

Филиалы укрсоцобеспечения в областях. Харьковская область, мы дали свое согласие. И как бы в ближайшее время у нас будет открыт на несколько областей, это Луганская по всей видимости, Сумская, Полтавская с центром в Харьковской области отдел укрспортобезпечение.

А вкладати і кошти і зусилля – хвалиться Дмитро Перепелиця, дійсно є у що. Вже два роки поспіль харківська школа вищої майстерності тримає лідерство у всеукраїнському рейтингу. Навіть головного конкурента – Дніпропетровців, залишили позаду.

Дмитро Перенелиця, начальник ГУ у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА

У нас подготовлено 28 мастеров международного класа по сравнению с 2010 было 26. 214 мастеров спорта Украины в 10 году 189. Мы завоевали 350 меделей на международного уровня, а чтоб было понятно в 2010 их было 312.

До речі, на перших юнацьких зимових Олімпійських іграх, які стратують завтра в Австрії Харківщину представлятимуть п’ятеро спортсменів.

 

Леся Кочержук